Leia reis

Palun sisesta Lähtekoht!

Palun sisesta Sihtkoht!

Palun vali väljasõiduaeg!

Tagasisõidu kuupäev ei saa olla varasem kui väljasõidu kuupäev!

Lux Express keskendub Eesti kvaliteetseima sõidujagamisteenuse pakkumisele

Bussiettevõte Lux Express lisab Tallinn-Tartu liinile 14 igapäevast väljumist ning keskendub Eesti kvaliteetseima sõidujagamisteenuse pakkumisele.

Alates 1. juunist hakkavad Lux Expressi bussid sõitma Tartu ja Tallinna vahel igal pool- ja täistunnil. Bussiettevõtte omaniku Hugo Osula sõnul soovib Lux Express pakkuda reisijatele maksimaalset mugavust sõltumata kellaajast, sest eesmärgiks on olla Eesti kvaliteetseima sõidujagamisteenuse pakkuja.

“Tartu liinil on reisijad harjunud kvaliteediga ja Lux Expressi lubadus on, et nii pool- kui täistunnil sõidavad meie põhimaanteel Eesti mugavaimad ja kaasaegseimad bussid,” lubas Osula.

Kui seni sõitsid Lux Expressi bussid Tallinn-Tartu-Tallinn liinil varahommikust õhtuni täistundidel ning pooltundidel oli ettevõttel mõlemas suunas seitse väljumist päevas, siis alates 1. juunist lisandub veel 14 väljumist, mida seni teenindas Simple Express. Kokku on nüüd 62 igapäevast väljumist igal pool- ja täistunnil varahommikust hilisõhtuni.

“Ma julgen öelda, et Lux Express on Eesti kvaliteetseim sõidujagamisteenus. Üks buss asendab maanteel 28 autot ja meie teenus on mõeldud nii lastega peredele, üliõpilastele, äriinimestele kui seenioritele. Pakume kvaliteetaega kõigile – äriklassis saab teha mugavalt tööd arvutiga, puhkusereisijad naudivad lõõgastumiseks filme ja muusikat,” tõi Osula välja.

Kuigi Tartu-Tallinn maanteel reisijad hindavad bussiettevõtte omaniku sõnul eelkõige kvaliteeti, on turul ka hinnatundlikke reisijaid ning Lux Expressi soodsad piletid jäävad alles. “Lux Express on kvaliteet, mida saab endale lubada iga reisija. Soovitame piletid alati võimalikult varakult eelmüügist ära osta ning kuna reise on palju, tasub kaaluda ka väiksema nõudlusega väljumisi, kus hind on madalam,” soovitas Osula.