Leia reis

Palun sisesta Lähtekoht!

Palun sisesta Sihtkoht!

Palun vali väljasõiduaeg!

Tagasisõidu kuupäev ei saa olla varasem kui väljasõidu kuupäev!

Kuressaare – Tallinn liinile lisandus uusi peatusi

Seoses Kuressaare-Tallinn liini sulgemisega Go Bus’i poolt, lisas Lux Express saarlaste soovile vastu tulles uusi peatusi Kuressaarest kell 10.40 väljuvale bussile.

 

Lux Expressi buss, mis väljub Kuressaarest kell 10.40, peatub alates 4. aprillist ka Tagaverel ja Saiklas. “Oleme saarlastele väga tänulikud lojaalsuse ja usalduse eest ning soovime omalt poolt maakonna inimeste vajadustele vastu tulla,” sõnas Lux Expressi Eesti kommertsjuht Märt Sibrik.

Saaremaa abivallavanema Jüri Linde sõnul pöördusid murelikud elanikud vallavalitsuse poole seoses kaugbussiliini nr 500 sulgemisega Go Bus’i poolt. “Elanikud pöördusid meie poole, sest nad ei saanud enam soovitud ajal sõita. Sobival ajal mööda sõitev Lux Expressi buss aga Tagaverel ja Saiklas ei peatunud ning seetõttu pöördusime vastava palvega nii Lux Expressi kui ka Maanteeameti poole. On äärmiselt hea meel, et koostöös leidsimegi murele lahenduse,” selgitas Linde.

Lux Express soovitab bussipiletid kindlasti eelmüügist ära osta. “Eelmüügist piletit ostes saab reisija olla kindel, et bussis on talle koht olemas ning bussijuht saab reisijaga arvestada. Tuletan samuti meelde, et kõige soodsamad piletid on saadaval meie kodulehel,” rõhutas Sibrik.

Sibriku sõnul tuleb tihti ette, et inimesed ei soovi internetist piletit ette osta, kuna puudub võimalus selle printimiseks. “Kui on ostetud nimeline pilet, siis seda ei pea välja printima. Bussi sisenemiseks piisab kui näidata ID-kaarti või PINS kaarti, kui selle numbrit on piletiostul kasutatud,” selgitas Sibrik.

Lux Expressil on Kuressaare-Tallinn liinil neli igapäevast väljumist mõlemas suunas. Möödunud aastal tegi Lux Expressi Tallinna-Kuressaare liin Eesti siseliinide seas suurima tõusu – reisijate arv on kasvanud 36%. “Meie kogemus näitab, et reisijate jaoks on bussitranspordi kvaliteet ülimalt oluline, eriti niivõrd pikkade liinide puhul, nagu on Kuressaare-Tallinna liin. Oleme Saaremaa liini täituvusega rahul ning kindlasti ei plaani me väljumisi sulgeda,” kinnitas Sibrik.