Leia reis

Palun sisesta Lähtekoht!

Palun sisesta Sihtkoht!

Palun vali väljasõiduaeg!

Tagasisõidu kuupäev ei saa olla varasem kui väljasõidu kuupäev!

Info seoses Lux Expressi reisidega Baltikumis

Lux Express taaskäivitab rahvusvahelised liinireisid Baltikumis alates 22. maist. Esialgu avame 3 liini: Tallinn-Riia-Tallinn, Riia-Vilnius-Riia ja Tallinn-Vilnius-Tallinn.

Rahvusvahelistel reisidel on üks oluline nõue, mida tuleb järgida kõikidel reisijatel: Lätis ja Leedus on ühistranspordis kohustuslik katta nägu (nina ja suu) maskiga või mõnel muul viisil, nt salliga. Eestis on näokatted soovituslikud, kuid mitte kohustuslikud. Kõigi muude ohutusnõuete täitmise eest Baltikumi reisidel hoolitseb Lux Express.

Usume, et mugavaks reisimiseks on oluline tunda end turvaliselt. Oleme töötanud selle kallal, et tagada rõõmsaks reisimiseks vajalikud eeldused, ning täiendanud ohutusmeetmeid meie bussides:

  1. Bussi ees ja keskel olevate uste juures on olemas käte desinfitseerimise vahendid.
  2. Privaatsuse suurendamiseks on reisijatel võimalus osta lisaiste koos oma bussipiletiga. See tähendab, et ostes tavapileti ja tasudes lisaks 50% tavapileti hinnast, saad istuda üksi kõrvuti asetseval istmepaaril kogu reisi vältel.
  3. Kõik Lux Expressi busside üldkasutatavad pinnad märgpuhastatakse pärast iga reisi.
  4. Igas bussis on olemas näomaskid, mida vajadusel bussijuhilt küsida saab.
  5. Inimestevahelise kontakti minimeerimiseks ei ole bussis saadaval kuumad joogid, padjad, pleedid, kõrvaklapid, vesi ega snäkid (k.a Lounge‘is reisijatele).
  6. Palun osta pilet internetist! Kui piletiostuks ei ole muud võimalust kui bussist, siis palun kasuta kaardimakset.
  7. Näita piletit bussijuhile paberil või telefoniekraanil seda enda käes hoides. Rahvusvahelistel reisidel ID-kaarti või avatud passi näidates hoia seda samuti enda käes.
  8. Ajutiselt on istekohad 1-4 reisijate jaoks suletud. See on meie kõigi ohutuse huvides.
  9. Palun jää koju, kui oled haige.

 

Tagasi teadete juurde