Leia reis

Palun sisesta Lähtekoht!

Palun sisesta Sihtkoht!

Palun vali väljasõiduaeg!

Tagasisõidu kuupäev ei saa olla varasem kui väljasõidu kuupäev!

Lux Express: meie missioon ja väärtused

Lux Expressi missiooniks on pakkuda oma klientidele parimaid reisilahendusi.

Reisija vajadustel põhinev – meie kliendid on meie eksistentsi alus ja põhjus, miks Lux Express reisiäris tegutseb. Just seetõttu loomegi pidevalt uusi ning meie klientide soovidest ja vajadustest lähtuvaid teenuseid ning tooteid. Sul on ideesid ja ettepanekuid? Jaga neid meiega!

Usaldusväärne – peame oma sõna, oleme oma tegevuses läbipaistvad, eetilised ja väärikad. Hindame ausat suhtlust nii oma klientide, töötajate kui partneritega.

Innovatiivne – oleme oma valdkonna liidrid ja tegutseme iga päev selle nimel, et püsida ajast ees. Meie bussipark on Euroopa moodsaim ning me ei karda võtta riske selleks, et kindlustada parim teenindus ka kõikidele oma tulevikuklientidele.

Arenev –väärtustame oma organisatsioonis pidevat professionaalset arengut nii indiviidi, meeskonna kui ettevõtte tasandil. Meie eesmärk on töötada iga päev paremini, targemalt ja hoolivamalt kui tegime seda eile.

Mida tasub Lux Expressi busside kohta teada?

  • Meie bussipark on Euroopa moodsaim: Lux Expressi bussid on mugavad ja pakuvad tõeliselt mõnusaid reisielamusi, näiteks tasuta internetiühendust ja personaalset meelelahutust läbi Lux TV meediaekraanide.
  • Hindame oma reisijate tervist: kõik istmed meie bussides on turvavööga varustatud, bussides on hästi õhutatud ja puhtad.
  • Üks buss asendab 28 autot: bussiga reisimine on mugav, soodne ja loodussõbralik
  • Pakume mugavat transfeer-teenust: bussipiletiga koos saad broneerida ka fikseeritud hinnaga takso, mis sind koos pagasiga bussijaamast lõplikku sihtkohta viib.