Leia reis

Palun sisesta Lähtekoht!

Palun sisesta Sihtkoht!

Palun vali väljasõiduaeg!

Tagasisõidu kuupäev ei saa olla varasem kui väljasõidu kuupäev!

Alates oktoobrist Peterburi tasuta e-viisaga

Alates 1. oktoobrist saavad 53 riigi, sealhulgas ka Eesti ja teiste Balti riikide kodanikud külastada Peterburi ja Leningradi oblastit tasuta elektroonilise viisaga.

E-viisa saamiseks tuleb esitada taotlus vähemalt 4 päeva enne riiki sisenemist, viisa kehtivusaeg on 30 päeva, kuid riigis tohib viibida maksimaalselt 8 ööpäeva.

Elektroonilise viisa eest konsulaartasu maksma ei pea ning kogu protsess toimub internetis, konsulaati külastada ei ole vaja.

E-viisat saab vormistada alates oktoobrist siit: http://electronic-visa.kdmid.ru/spb_home_en.html

Tuletame meelde, et Venemaale reisides peab välisriigi kodanikul olema kehtiv reisikindlustus. E-viisa taotlust täites ei ole kindlustuse infot vaja lisada, kuid kindlustus tuleb vormistada enne reisi. Vene piirivalve kontrollib reisikindlustuse olemasolu.

Viisataotluse täitmisel palutakse lisada ka 35x45mm portreefoto .jpg formaadis – soovitame foto eelnevalt ette valmistada.

TÄHELEPANU! E-viisaga võib Venemaal viibida kuni 8 päeva, kuid juhime tähelepanu, et see ei ole mitte 192 tundi (8 päeva korda 24 tundi), vaid arvesse tuleb võtta, et Venemaale sisenemise algusajaks loetakse piiriületuse kuupäeva südaööd, hoolimata sellest, mis kellaajal tegelikult piiriületus ja passikontroll toimub.

E-viisat ei saa praegu Venemaa külastamiseks kasutada rongiga reisijad. Naudi mugavat reisi Peterburi Lux Expressi bussiga. Kõik meie väljumised sobivad e-viisaga reisijatele.

Peterburi reisimise kohta saad põhjalikumalt lugeda Lux Expressi blogis.

Lux Expressi bussid sõidavad Peterburi nii Tallinnast, Narvast, Jõhvist kui Tartust. Piletid järgmiseks reisiks saad osta Lux Expressi veebilehelt.

 

Tagasi teadete juurde