Leia reis

Palun sisesta Lähtekoht!

Palun sisesta Sihtkoht!

Palun vali väljasõiduaeg!

Tagasisõidu kuupäev ei saa olla varasem kui väljasõidu kuupäev!

PUNKTID MIDA MEELES PIDADA:

 • PINS kaart on personaalne. Kaarti ning sellest tulenevaid soodustusi saab kasutada ainult prorammi liige, kellele kaart väljastatud on. Kaardi omanik saab soodustusega pileteid osta vaid endale. PINS kontot ja kaarti ei saa järgmisele inimesele edasi anda. PINS kaardi väärkasutamise avastamisel peab reisija maksma sooduspileti ning tavapileti hinnavahe.
 • Soodustuse tase oleneb viimase 12 kuu jooksul tehtud reiside arvust.
 • Kui märkad, et mõned reisid ning PINSid on sinu kontolt puudu, saad puuduolevate PINSide avalduse teha siin.
 • Soodustuse saamiseks lisage pileti ostul kindlasti oma nimi ning PINS number.
 • PINS soodustus kehtiv vaid eelmüügist piletit ostes.
 • PINS soodustus rakendub vaid tavahinnaga piletitele. Kampaaniapiletite ostmisel soodustust ei rakendu, kuid reisid ning PINSid kantakse siiski teie arvele.

LIITUMINE:

PINS lojaalsusprogrammiga liitumiseks on kolm võimalust:

 • Veebis – Personaalne kaart saadetakse teile postiga kolme nädala jooksul. Kuni kaart teieni jõuab saate kasutada ajutist kaarti.  Kuidas printida ajutist PINS kaarti?
 • Lux Expressi klienditeeninduses või teiste PINS partnerite juures  – PINS kaart antakse teile kohe. Pärast kaardi aktiveerimist internetis on see kasutusvalmis. Teile saadetakse e-mailile kinnituslink, et kaart aktiveerida ning koheselt kasutama hakata.
 • PINS mobiilirakendus– Isik tehakse kindlaks läbi sms- kinnituse ning saate läbi mobiilirakenduse koheselt kasutada digitaalset kaarti. Personaliseeritud kaart saadetakse teile pärast konto registreerimist PINS mobiilirakenduses või PINS kodulehel.

Programmiga liitumine ning liikmeks olemine on tasuta. Kuna programmil ei ole ealisi limiite võivad kõik pereliikmed programmiga liituda.

UUED LIIKMED NING SOODUSTUSED:

Kõik, kes liituvad PINS programmiga läbi Lux Expressi klienditeeninduse, läbi meie kodulehe või Facebooki lehe saavad oma kontole 10 virtuaalset reisi, mis kehtivad 12 kuud.

Kliendid, kes on oma kaardi registreerinud läbi PINS kodulehe või läbi teiste PINS partnerite saavad 10 virtuaalset reisi pärast esimese reisi tegemist Lux Expressiga.

Kingitud 10 reisi annavad Teile Tase 1 kliendi staatuse ning -10% soodustust kõikidelt reisidelt.

Lux Expressiga reisides oleneb soodustuse suurus 12 kuu jooksul tehtud reiside arvust. Juhul, kui 12 kuu jooksul tehakse vähem kui 10 reisi taandatakse klient baastasemele, kus soodustust ei ole.

Iga reisiga kogute PINSe. PINSide arv oleneb pileti hinnast. 1 EUR = 2 PINS

PINS KAARDI KASUTAMINE:

PINS kaart on personaalne. Kaarti ning programmist tulenevaid soodustusi saab kasutada vaid isik, kellele kaart on väljastatud. PINS kontosid ei saa ühendada või reise ja PINSe kontode vahel liigutada. Juhul kui PINS kaardi väärkasutamine avastatakse, peab reisija tasuma sooduspileti ning täishinnaga pileti hinnavahe. Hinnavahet ei ole võimalik tasuda bussis (loe täpsemalt: https://www.luxexpress.eu/abiinfo/eeskirjad/ punkt 2.3.1).

Meie bussijuhtidel ning klienditeenindajatel on õigus bussi sisenemisel lisaks piletile ka PINS kaarti nõuda, et kontrollida reisija nime ning PINS kaardi omaniku vastavust.

PINS soodustus kehtib ainult eelmüügist ostetud piletitele. Bussist ostes soodustust ei rakendu, kuid PINSid ning reisid kogunevad siiski teie kontole.

Lux Expressi klienditeenindusest või telefonitsi (krediitkaarti kasutades), veenduge, et teie PINS kaart (või kaardi number) on teile lähedal ning saate selle meie spetsialistile edastada. Vastasel juhul soodustust ei rakendu.

Kui olete ostnud pileti Eesti siseriiklikule liinile ning sisestanud PINS kaardi andmed, piisab bussile sisenemiseks PINS kaardist.

PINSIDE NING REISIDE KOGUMINE:

Kogu PINSe ning reise, et jõuda järgmisele tasemele, saada suuremat soodustust ning soetada Lux Expressi E-vautšereid. PINSe saab koguda reisides kõikidel Lux Expressi liinidel ning kogutav hulk oleneb pileti maksumusest. Iga kulutatud euro lisab teie kontole 2 PINSi.  Erinevate partnerite juures võib PINSide kogumine erineda.

PINSe saab kõikidel Lux Expressi liinidel koguda kahel viisil:

1. Kampaaniahinnaga piletid

Kampaaniahinnaga piletite ostmisel arvestatakse PINSide hulk vastavalt kampaaniahinnale. Näiteks kui ostate pileti, mis maksab 20 eurot kampaania käigus, mille raames on piletid 50% soodsamad on pileti hind 10 eurot ning teie kontole kantakse 20 PINSi. 2 x 10 = 20 PINS

2. PINS soodustusega piletid

Ostes PINS kaardiga täishinnaga pileti, lisatakse teie kontole PINSid vastavalt pileti täishinnale. Näiteks, kui ostate pileti hinnaga 20 eurot ning olete PINS VIP klient maksab pilet Teile 25% soodustusega 15 eurot, kuid PINSe saate siiski pileti täishinna eest. Antud juhul 2 x 20 = 40 PINSi.

PUUDUOLEVAD PINSID:

Kui märkate, et teie PINSid või reisid ei ole teie kontole pärast reisi sooritamist laekunud, saate täita puuduolevate PINSide nõude siin.

Puuduolevaid PINSe saab taodelda kohe pärast reisi toimumist ning need lisatakse Teie kontole 7 päeva jooksul.

Puuduolevaid PINSe saab taodelda kuni 90 päeva pärast reisi toimumist. Puuduolevaid PINSe saab lisada vaid kontole, mis oli tehingu toimumise ajal programmiga liitunud.

LUX EXPRESSI E-VAUTŠERID:

Lux Expressi E-vautšereid saab piletiteks vahetada meie müügisüsteemis, sisestades vautšeri kood kampaaniakoodi väljale meie müügisüsteemis.

E-vautšerite vahetamisel piletiks ei lisandu Teie kontole PINSe ja reise.

Lux Express E-vautšerite kasutamise reeglid:

 • Pärast tellimist saate oma E-vautšeri alla laadida PINS auhinnapoest “Minu konto” rubriigist “Minu tehingute alt” (sisse logimine on vajalik).
 • E-vautšeri saab piletiks vahetada läbi Lux Expressi müügisüsteemi, sisestades vautšeri kood kampaaniakoodi väljale.
 • E-vautšer kehtib kuus kuud alates selle ostmisest, E-vautšeri kehtivusaeg on vautšerile märgitud.
 • E-vautšeri saab piletiks vahetada reisidele, mis väljuvad kuni kuus kuud pärast vautšeri ostu.
 • Klient saab endale sobiva väljumise valida E-vautšeri kategooria liinide hulgast.
 • Viisa ja reisikindlustus E-vautšeri hinna hulka ei kuulu.
 • E-vautšeri kehtivusaega ei pikendata
 • E-vautšerit (ja E-vautšeriga vormistatud piletit) saab kasutada vaid korra ning neid ei saa muuta või vahetada.
 • E-vautšerid ei kehti reisimiseks Lounge alal.

REEGLID PINS VIP KLIENTIDELE:

 1. PINS VIP taseme kliendid saavad pileteid Lux Expressi klienditeenindusest osta ilma teenustasuta.
 2. PINS VIP taseme klientidele tagastatakse vajadusel 100% piletirahast kuni väljumiseni. Lisandub teenustasu 1 EUR / 70 RUB / 5 PLN / 315 HUF / 27 CZK;
 3. PINS VIP taseme klientidel on võimalik rahvusvahelistel piletitel teha muudatusi teenustasuta kuni väljumiseni. Originaalpileti ja uue pileti hinnavahe tuleb tasuda.
 4. Kampaaniahinnaga ostetud piletid ei kuulu tagastamisele ning VIP taseme klientidele kehitvad tavapärased Piletimüügieeskirjad.