Leia reis

Palun sisesta Lähtekoht!

Palun sisesta Sihtkoht!

Palun vali väljasõiduaeg!

Tagasisõidu kuupäev ei saa olla varasem kui väljasõidu kuupäev!

Jah, programmiga liitumine on täiesti tasuta.

PINSiga saab liituda Lux Expressi klienditeeninduses ning aktiveerides kaardi internetis PINSi koduleheküljel. Samuti on võimalik registreeruda internetis, täites ära vastava vormi. PINSi kaart saadetakse sulle kolme nädala jooksul. PINSi kodulehel saad välja printida ka ajutise kaardi, mida võid kohe kasutama hakata.

Kui su PINSi konto ei ole aktiveeritud, palun leia oma e-posti hulgast PINSi poolt saadetud kinnitus e-mail. Kui sa ei leia seda e-posti hulgast, kontrolli ka igaksjuhuks rämpsposti. Kui sa ei ole saanud PINSi poolt kinnitus e-maili, siis tuleb ühendust võtta PINS liikmeteenindusega ning nad saadavad uue e-maili PINSi konto kinnitamiseks. Kinnitus e-mailis kliki lingile, mis suunab sind edasi PINSi kodulehele, kus sa saad luua salasõna ja logida sisse oma PINS kontole.

Kõige olulisem on teada, et PINS kaart on personaalne. Kaarti (ning sellest tulnevaid soodustusi) saab kasutada vaid see, kelle nimele kaart tehtud on. Juhul, kui kaarti kasutab kolmas isik tuleb tasuda soodustuse ning täispileti hinnavahe. Juhul, kui kaardi väärkasutamist on tuvastatud rohkem, kui ühel korral võib teie PINS leveli astme võrra madalamaks tõsta. Näiteks, kui olete Level 1 klient tõstetakse teid baastasemele ning sel juhul soodustust enam ei rakendu.

Teiseks tasub meeles pidada, et soodustuse saamiseks pileti ostul tuleks alati sisestada oma nimi ning PINS kaardi number. Reisija nimi peab täpselt ühtima PINS kaardile märgitud nimega. Ostes pileti meie klienditeenindusest, näidake kaarti meie klienditeenindajale.

Mine PINS koduleheküljele www.pinsforme.com. Vajuta üleval paremal nurgas olevale „Logi minu kontole“ ning seejärel ilmub aken, kus tuleb vajutada „Unustasin oma salasõna“. Järgmisena tuleb lisada oma e-posti aadress ning link uue salasõna määramiseks saadetakse sinu poolt sisestatud e-mailile.

Ei. Bussijuhilt piletit ostes PINS soodustus ei rakendu. Eesti-siseliinidel tasub aga kaart bussijuhile esitada, et registreerida oma sõit.

Ei pea. Samuti ei pea Eesti-sisesel reisil PINS kaardiga ostetud piletit esitama elektroonilisel kujul. Piisab sellest, kui esitad bussi sisenedes vaid oma PINS kaardi.

Selleks, et saada ülevaade teenitud reisidest ja kogutud PINSidest ning tasemest, tuleb sisse logida oma PINS kontole.

Meie uued lojaalsusprogrammi liikmed, kes registreeruvad programmiga Lux Expressi klienditeeninduses, meie kodulehel või meie Facebooki fännilehel avaldatud registreerumise linkidel, saavad automaatselt oma kontole 10 virtuaalset reisi, mis garanteerib 10%-lise allahindluse.

Jah, Lux Express PINS kaardiga saab oma kontole PINSe koguda ka teiste PINSi partnerite juures. Samuti kehtivad teiste PINSi partnerite kaardid Lux Expressiga sõites.

Kui PINSi kontol ei kajastu teenitud PINSid, tuleb esitada puuduolevate PINSide nõue siin http://www.pinsforme.com/ee-ee/contact-us/retro-claim

Ajutist PINS kaarti saad kasutadaa kuni sinu PINS kaart sinuni jõuab. Kuidas printida ajutist PINS kaarti?

Kui kaotasid oma PINS kaardi, tuleb internetis täita vastav vorm ning PINS saadab sulle kahe nädala jooksul uue kaardi tasuta koju.

Kui oled otsustanud, et tahad oma PINS konto sulgeda, tuleb ühendust võtta PINS liikmeteenindusega, kes sulgeb konto sinu eest.

Logi oma kasutajanimega sisse PINS kodulehele. Valige veerg "Minu konto" , seejärel "Profiiliinfo" ning "Kontaktandmed".

Ei, iga kliendi reisid on individuaalsed ning neid ei ole võimalik ühendada ega üle kanda.

PINS sõbra- ja perekonto liikmetel on võimalus ühiselt PINSe koguda, et kiiremini soovitud eesmärgini jõuda. Üks konto võib enda alla koondada kuni 8 inimest. Kõik kes on ühe konto all saavad PINSe ühiseks eesmärgiks koguda, kuid ainult konto looja saab valida, kellel on võimalus PINSe kasutada. Võite ise uue sõbra- ja perekonto luua või liituda mõne olemasolevaga. Viimasel juhul peab konto looja teid läbi e-maili ühise kontoga liituma kutsuma.

Ei, Lux Express PINS lojaalsusprogramm kehtib ainult Lux Expressi väljumistele.

Iga kontole laekunud reis kehtib täpselt 12 kuud.

Sooduslevel kehtib 12 kuud alates kaardi registreerimisest või kuni kogute piisavalt reise, et jõuda järgmise tasemeni.

Kõik PINS partneritelt saadud PINSid kehtivad 3 aastat. Kui neid PINSe selle aja jooksul ei kasutata, aeguvad need päev-päeva järel täpselt samas järjekorras nagu need 3 aastat tagasi teeniti.

Uuesti registreerumine ei ole vajalik. PINS kaart saadetakse teie postiaadressile, mille sisestasite BalticMiles programmiga liitudes.