Leia reis

Palun sisesta Lähtekoht!

Palun sisesta Sihtkoht!

Palun vali väljasõiduaeg!

Tagasisõidu kuupäev ei saa olla varasem kui väljasõidu kuupäev!

Tasuta internetiühendus Lux Express bussides

Lux Express muudab bussireisid mõnusaks! Iga bussipilet sisaldab mugavat istet, piisavalt jalaruumi, laadimispistikut ning tasuta internetiühendust. Lisaks sellele on meie bussides sinu käsutuses ka personaalne meediaekraan, kus saad filme vaadata, muusikat kuulata jms.

Selleks, et oma nutiseade meie tasuta internetiga ühendada, ava Wi-Fi võrkude nimekiri ja otsi sealt Lux Expressi nimega võrk.

Internetti ühendamiseks tuleb sul läbi lugeda ja nõustuda interneti kasutamise eeskirjaga. Juhul, kui pärast võrguga ühendamist sisselogimise leht automaatselt ei avane, tee lahti oma veebibrauser ja proovi ühenduda suvalise veebilehega: vajalik info peaks siis automaatselt su ekraanile ilmuma.

 

Kui kiire internet on Lux Expressi bussides?

Lux Express Grupi poolt pakutavas Wi-Fi alas on võimalik kasutada internetti allalaadimiskiirusega kuni 300MB. Kõik reisijad jagavad sama võrku, niisiis püüa internetti heaperemehelikult suhtuda.

Interneti kiirus bussis on täiesti piisav e-mailide lugemiseks ja mõistlikuks internetikasutuseks, aga võib jääda veidi kitsaks, kui soovid suuremahulisi faile alla laadida, filme striimida või videokonverentsi pidada.

Juhul, kui internetiühendusega on probleeme, teavita sellest bussijuhti – aga arvesta, et internetiühenduse kvaliteet sõltub ka bussi asukohast reisi vältel.

 

Piiratud internetisisu bussis:

Lux Express Grupp on oma Wi-Fi alas blokeerinud eelkõige sellised veebilehed, mis sisaldavad endas võimalikku „reklaamvara“ ohtu. Samuti on piiratud ligipääs veebikeskkondadele, mis nõuaks liiga suurt internetimahu tarbimist, vastasel korral ei oleks kõigil bussireisijatel võrdseid võimalusi interneti nautimiseks.

Selleks, et kõik reisijad saaksid mõnusalt internetti kasutada, oleme blokeerinud ligipääsu osadele veebilehtedele. Ligipääs võib olla piiratud lehtedele, mis on mõeldud:

  • Reklaamvara levitamiseks
  • Failide hoiustamiseks
  • Failijagamiseks
  • Pornograafilise sisu edastuseks
  • Tarkvarauuendusteks
  • Meedia striimimiseks

 

Kuidas internetti ühenduda?

Kõigepealt leia oma WiFi võrkude valikust Lux Expressi võrk ja ühendu.

Selleks, et sul oleks võimalus Lux Expressi WiFi-võrku kasutada, pead olema nõustunud internetikasutuse reeglitega. Ilma tingimustega nõustumata sind internetti ei ühendata. Interneti kasutamise reegleid peaks sinu nutiseade kuvama automaatselt kohe, kui oled Lux Expressi Wi-Fi võrku ühendatud. Vajadusel püüa ühendus katkestada ja proovi paari hetke pärast uuesti – mõnikord võtab bussi internetivõrku pääsemine veidi aega. Abiks võib olla seegi, kui oma brauseri sulged ja taas avad.

Sisselogimisleht avaneb automaatselt pärast tingimustega nõustumist. Juhul, kui seda ei juhtu, käivita brauser ja püüa avada mõnda suvalist veebilehte. Kui sisselogimislehte ikka ei teki, sulge ning taaskäivita oma veebibrauser ja püüa taas mõnda muud veebilehte avada, või katseta mõne teise brauseriga. Vahel aitab seegi, kui oma nutiseade uuesti käivitada.