Leia reis

Palun sisesta Lähtekoht!

Palun sisesta Sihtkoht!

Palun vali väljasõiduaeg!

Tagasisõidu kuupäev ei saa olla varasem kui väljasõidu kuupäev!

LuxTV kasutamine

Lux Expressiga reisimine on mugav ja mõnus mitmel põhjusel: rohke jalaruumiga istmed, korralik konditsioneer, tasuta internetiühendus, võimalus sõidu ajal oma nutiseadmeid laadida ning personaalsed meelelahutusseadmed.
Peaaegu kõikides Lux Expressi bussides on sinu kasutada personaalne meelelahutusseade: tegemist on puutetundliku ekraaniga, kus saad sõidu ajal ning täiesti tasuta filme vaadata, muusikat kuulata, mänge mängida, internetis uudiseid lugeda jne.Selleks, et meelelahutust veelgi privaatsemalt nautida, kasuta kõrvaklappe. Vajadusel saad kõrvaklapid osta ka bussijuhi käest.Meelelahutusseadme kasutamine on jõukohane kõigile, proovi julgesti!

Filmid bussis:

Sinu käsutuses on üle saja filmi erinevatest žanritest: märulid, komöödiad, draamad, romantika, kogupere filmid ning lastesaated. Filmide nimekirjad on kättesaadavad inglise keeles.

Uusi filme lisame oma valikusse vähemalt korra iga paari kuu tagant: hoia silm peal!

Muusikavalik:

Juhul, kui eelistad filmidele sõidu ajal aknast avanevaid vaateid, võid taustaks hoopis muusika mängima panna. Oleme bussi meelelahutusseadme muusika jaotanud erinevatesse žanritesse – pop, rock, tantsumuusika, klassikaline muusika, džäss jm. Kindlasti leiad midagi endale meelepärast! Või, veelgi parem, ehk avastad mõne täiesti uue lemmiku?

Personaalse meelelahutusseadme kasutamine

Mida teha, kui bussi meelelahutusekraan ei tööta?
Kõigepealt vaata ekraani ning leia selle nimi: kas tegemist on Funtoro või Buspad’i ekraaniga.

  • Funtoro tüüpi ekraanide puhul saab süsteemi taaskäivitada bussijuht
  • BusPad ekraani saad ise taaskäivitada, hoides all ekraani paremal küljel asuvat restart- ehk taaskäivitusnuppu.

Enne iga reisi algust vaatab bussijuht meelelahutusseadmed üle – kahjuks ei ole aga alati võimalik reisi kestel tekkinud probleeme jooksvalt lahendada. Oleme tänulikud, kui annad tekkinud riketest teada aadressil busmedia@luxexpress.eu, kindlasti pane kirja, millisel liinil, mis kell, mis kuupäeval ning millisel istekohal sõidad. Vabandame väga, kui sinu meelelahutusseadme töös esines tõrkeid!

Kõigepealt vaata ekraani ning leia selle nimi – kas tegemist on Funtoro või Buspadi’i ekraaniga.

Funturo tüüpi ekraanidel ei ole audio-keele valik võimalik, küll aga saad valida subtiitreid. Selleks vali esmalt keel, seejärel film. Enamik filme on ingliskeelse audioga.
- BusPad ekraani puhul ava filmi audio-keele muutmiseks film ning vajuta “play”. Ekraani all paremas nurgas asub “...” märkega nupp, mis avab sätted.
- Vali sealt “Audio Track select” ning pakutud keeltest meelepärane. Kindlasti kinnita keelevalik “OK” nupule vajutamisega!

Kõigepealt vaata ekraani ning leia selle nimi – kas tegemist on Funtoro või Buspad’i ekraaniga.

- Funturo ekraanide puhul sõltub subtiitrite keel eelnevalt valitud keelest. Ekraani kasutamiseks vali keel ning seejärel meelepärane film – subtiitrite keel vastab ekraanikeelele.
- BusPad ekraani puhul saad subtiitreid muuta, kui oled filmi käivitanud ja avanud ekraani all paremast nurgast “...” nupu alt sätted. Vali “Embedded Subtitle Select” ja seejärel avanevast keelevalikust sulle meelepäraseim. Kinnita valik ekraanil “OK” vajutades.