Osta pilet

Ettevõtte tutvustus

Lux Express Grupp on suurim rahvusvaheline ekspressliinide bussioperaator Balti regioonis, osutades bussiteenust 12 riigis. Põhisuundadeks on Peterburi, Tallinn, Riia, Vilnius ning Varssavi. Lux Express opereerib nii rahvusvahelisel kui ka Poola ning Eesti tasandil. Lux Express Grupp pakub Lux Express, Lux Express Lounge, Lux Express Speciali ja Simple Expressi bussiteenuseid. Lisaks bussipiletitele pakume viisasid ja kindlustusi Venemaale ja Valgevenesse ning laevapileteid.

Lux Express Grupi tutvustus

Ettevõttest

Lux Expressi ja Simple Expressi kaubamärgi all tegelevad rahvusvaheliste regulaarbussiliinide opereerimisega AS Lux Express Estonia ja selle tütarettevõtted.

1993. aastal asutati MootorReisi AS, mis alustas bussiliiklust Eesti, Läti, Leedu ja Saksamaa vahel. Tänaseks on see arenenud üheks juhtivamaks rahvusvaheliste bussiliinide vedusid teostavaks ettevõtteks Baltikumis ja selle lähiümbruses. Peaesindused koos opereerimisbaasi ja müügivõrguga asuvad Tallinnas, Riias, Vilniuses, Varssavis ning Peterburis.

Suurim ekspressliinide võrgustik

Lux Express Grupp on suurim ekspressbussiliinivõrgustik, pakkudes kõige tihedamaid igapäevaseid ühendusi nii rahvusvahelisel kui ka Eesti ja Poola tasandil.

Eesti siseliinid

Lux Express pakub Eesti tasandil mugavat ja kiiret teenust liinidel Tallinn – Tartu, Tallinn – Pärnu, Tallinn – Narva, Tallinn – Kuressaare, Tallinn – Haapsalu ja Tallinn – Võru.

Poola siseliinid

Märtsis 2015 alustas Lux Express teenindamist ka Poola-sisestel liinidel. Täna pakub Lux Express Poola tasandil mugavat ja kiiret teenust liinidel Varssavi – Krakov, Varssavi – Rzeszów, Varssavi – Kielce, Kielce – Krakov, Varssavi - Suwalki ja Varssavi - Poznan.

Kõige konkurentsivõimelisemad hinnad ja kvaliteetsemad bussid

Lux Express Grupp pakub turul funktsionaalseid reise Lux Expressi kaubamärgi ja konkurentsivõimelisi hindu Simple Expressi kaubamärgi all.

Kõrge teenindusstandard

Lux Express Grupp on kehtestanud teenindusstandardid, mille alusel jälgime pidevalt, et meie teenus oleks parim terves regioonis. Väärtustame oma ettevõttes pidevat professionaalset arengut nii indiviidi, meeskonna kui ka ettevõtte tasandil. Meie eesmärk on teha oma tööd iga päev natuke paremini ja veelgi professionaalsemalt.

Pidev investeerimine uutesse bussidesse

Käimaks kaasas turu arengutega, investeerime pidevalt bussipargi uuendamisesse. Lux Express Grupp peab oluliseks pakkuda klientidele parimaid ning mugavamaid kaasaegseid lahendusi, mis teevad bussisõidu meeldivaks. Ettevõttel on ligikaudu 100 kaasaegset bussi, milledest enamus on varustatud personaalsete puutetundlike ekraanidega.